Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1855442
10309
332
Jelzés nélkül: 3 db pornográf grafika, vegyes technika, papír, 24×17 cm 1775907
10310
332
Jelzés nélkül: Kompozíció. Pixelek II. Olaj, farost, 76×61 cm 1775904
10311
332
Jelzés nélkül: Kompozíció. Pixelek I. Olaj, farost, 76×61 cm 1857537
10312
332
Jelzés nélkül: 11 db linómetszet, papír, foltosak, kis szakadással, 5×7-21×14 cm 1857494
10313
332
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Akvarell, papír, 30×42 cm 1857487
10314
332
Jelzés nélkül: Dombos táj. Akvarell, papír, 30×42 cm 1852743
10315
332
50000
cca 1870 Jelzés nélkül: Fontos ember érkezése. Olaj, vászon, restaurált, 68×56 cm 1852758
10316
332
cca 1870 Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, vászon, restaurált, keretben, 60×55 cm 1857491
10317
332
Jelzés nélkül: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 30×42 cm 1856743
10318
332
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Burgeois akvarell, papír. 14x9 cm. Üvegezett keretben. / Watercolor 1856749
10319
332
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Mária, Skót királynő. Akvarell, papír. 14x9 cm. Üvegezett keretben. / Mary, Queen of Scots. Watercolor in glazed frame 1853533
10320
332
Jelzés nélkül: Városi utcarészlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 12,5×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF