Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1480184
10285
332
Jelzés nélkül: Férfi portré. Pasztell, papír, paszpartuban, 32×20 cm 1726857
10286
332
Olvashatatlan jelzéssel: Lovaskocsi viharban, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×40 cm 1859074
10287
332
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton, olaj, vászon, 30×40 cm
1852463
10288
332
Olvashatatlan jelzéssel: Bikaviadal. Olaj, papír, 25×35 cm 1854003
10289
332
Olvashatatlan jelzéssel: József Attila. Fametszet, karton, 19×16 cm 1851580
10290
332
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Kocsikázás a parkban. Olaj, karton, keretben, 40×50 cm 1724078
10291
332
Olvashatatlan jelzéssel: Gmunden cca 1830. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 36×49 cm 1670274
10292
332
14000
1839316
10293
332
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rohamsisakkal. Olaj, karton, keretben, 33×47 cm 1838711
10294
332
Olvashatatlan jelzéssel: Debreceni életképek, humoros grafika, tus, papír, felcsavarva, 43×61 cm 1831217
10295
332
Olvashatatlan jelzéssel: Magyar nemes, rézkarc, papír, paszpartuban, 15,5×6 cm 1815209
10296
332
Olvashatatlan jelzéssel: Téli falurészlet. Rézkarc, papír, 21×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF