Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1779424
10189
332
1853800
10190
332
Paulovits Pál (1892-1975): Velence. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 34,5×24 cm 1857280
10191
332
Perlmutter jelzéssel: Falu határ. Tus, papír, üvegezett keretben, 26×37 cm 1857465
10192
332
Petkes József (1928-2016): Házikók a hóban. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×49 cm 1852896
10193
332
28000
Tomasz Piars (?- ): Kompozíció, olaj, vászon, hátulján jelzett, 40,5×60,5 cm
1829765
10194
332
Pittner jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, 28×31 cm 1852424
10195
332
Pituk József Viktórián (1906-1991): Nagy Sándor. Rézkarc, papír, jelzett, 32,5×23,5 cm 1851679
10196
332
Poll jelzéssel: Virágzó fák a folyónál. Olaj, vászon, 50×40 cm
1734857
10197
332
Porkoláb Sándor (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 24×21 cm
1754656
10198
332
Radócy jelzéssel: Kisfiú a parton, filc, selyem, üvegezett fa keretben, 24,5×22 cm
1743914
10199
332
Rác András (1926-2013): Vénusz születése. Hidegzománc, farost, jelzett, apró hibával, 40×23 cm
1840396
10200
332
Remsey Jenő (1885-1970): Csatakos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF