Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

10189.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Paulovits Pál (1892-1975): Velence. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 34,5×24 cm
10190.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Perlmutter jelzéssel: Falu határ.  Tus, papír, üvegezett keretben, 26×37 cm
10191.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petkes József (1928-2016): Házikók a hóban. Akvarell,  papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×49 cm
10192.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tomasz Piars (?- ): Kompozíció, olaj, vászon, hátulján jelzett, 40,5×60,5 cm
10193.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pittner jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, 28×31 cm
10194.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pituk József Viktórián (1906-1991): Nagy Sándor. Rézkarc, papír, jelzett, 32,5×23,5 cm
10195.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Poll jelzéssel: Virágzó fák a folyónál. Olaj, vászon, 50×40 cm
10196.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porkoláb Sándor (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 24×21 cm
10197.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radócy jelzéssel: Kisfiú a parton, filc, selyem, üvegezett fa keretben, 24,5×22 cm
10198.

Rufpreis:
1 800 HUF

10199.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Remsey Jenő (1885-1970): Csatakos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10200.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF