Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1852088
10163
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Lóverseny. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1827093
10164
332
4600
Molnár Gabriella (1940- ): Rondella, rézkarc, papír, jelzett, számozott (61/100), 20,5×29,5 cm 1853775
10165
332
Molnár Iscsu István (1947- ) A szép muzeológus emlékei. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm.
1851948
10166
332
Monostori jelzéssel: Tó parti kastély. Olaj, farost, keretben, 40×60 cm 1607288
10167
332
Myrbach jelzéssel: Ájulás az oroszán ketrec előtt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
1827086
10169
332
Nagy jelzéssel: Filodendron pillangóval, rézkarc, papír, paszpartuban, 20×11 cm
1839946
10170
332
Nagy jelzéssel: Vázlat rajz. Tus-ceruza, 27×40 cm
1834535
10171
332
Nagy László (1925-1978): Szécsi Margit. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×12 cm 1853841
10172
332
4800
Nagy Zoltán (1916-1987): Szárnyashajó. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1855892
10174
332
Neogrády jelzéssel: Téli erdőrészlet patakkal. Olaj, farost, 27×36 cm 1751849
10175
332
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, olaj, karton, jelzés nélkül, fa keretben, 65×11 cm 1859088
10176
332
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Cím nélkül, pasztell, vászon, jelzett, 41×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF