Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1855833
10151
332
MCP jelzéssel: Modern házak. Akvarell, papír, foltos, 28×42
1839466
10152
332
Mednyánszky jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, keretben, 28×40 cm 1855995
10153
332
22000
Mednyánszky jelzéssel: Patak part. Olaj, falemez, foltos, keretben, 50×78 cm 1813796
10154
332
Mermeze Nóra (1938-): Két alak. Pasztellkréta, papír, jelzett, paszpartuban, 45x55 cm.
1840457
10155
332
Ludwig Michalek (1859-1942): Asszony bottal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 19×13 cm
1855696
10156
332
B. Mikli Ferenc (1921-2013): Révész. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
1855693
10157
332
B. Mikli Ferenc (1921-2013): Nádas. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
1857206
10158
332
22000
Mikola jelzéssel: Nyári fények. Olaj, vászon, 75×99 cm 1852086
10159
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Sielő. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1852085
10160
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Szerelem. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1852090
10161
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Motorral a kanyarban. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1852089
10162
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Pincér. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF