Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1840211
10048
332
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 30×23 cm
1857326
10049
332
Dallos Hanna (1907-1945): Mi atyánk sorozat 10 db fametszet. Kiadvány, bibliai idézetekkel. 20p. Jelezve dúcon, Borítón szakadások, 28x40 cm 1857197
10050
332
Dandé József: Munka előtt. Tus, papír, Jelzett. 12x11 cm 1857272
10051
332
Deák jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 16×23 cm 1851975
10055
332
Diener jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, foltos, 19×16 cm 1832363
10056
332
Diósy jelzéssel: Házak a domboldalon. Tus, papír, apró szakadással, 24×32 cm
1857305
10057
332
Diósy jelzéssel: Hajók a holdfényben. Olaj, karton, sérült üvegezett keretben, 34×49 cm 1834365
10058
332
Divéky József (1887-1951): Bál, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16,5×8,5 cm
1834362
10059
332
Divéky József (1887-1951): Bók, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16,5×8,5 cm
1834352
10060
332
Divéky József (1887-1951): Farsang, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16,5×8,5 cm
1851496
10061
332
26000
Dobi Piroska (1929-) : Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1837009
10062
332
3400
Ducsay Béla (1893-1967): Olvasó. Szén, papír, jelzett, 30x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF