Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1851726
10101
332
Holló jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 42×32 cm 1849908
10102
332
cca 1930 Horváth jelzéssel: Tabán. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. 13x19 cm
1859075
10103
332
15000
Iglay József (1905-1980): Pincesor, akvarell, papír, jelzett, 42×57 cm 1853714
10105
332
Iván jelzéssel: Naplemente. Olaj, karton, fa keretben, 22×26 cm
1857293
10106
332
Iványi jelzéssel: Fák az út mellett. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 48×32 cm
1607040
10107
332
50000
Iványi jelzéssel (Iványi-Grünwald Béla műhelyéből): Cigány tábor. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 60×80 cm
1857470
10108
332
Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×29 cm 1856771
10109
332
Izsák József (1929-): Lea. Olaj, farost. Jelzett. 19x14 cm. Fa keretben. 1840264
10110
332
Józsa János (1936-2016): Szüleim. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1853847
10111
332
4400
Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1853869
10112
332
4400
Jurida Károly (1935-2009): Erzsébet-híd. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1852293
10113
332
Kass jelzéssel: Elmélkedők. Tus, papír, 17×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF