Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1855858
10088
332
Gyenes jelzéssel: A gitár. Szén, papír, 29×28 cm
1718608
10089
332
Halmi jelzéssel: Donald kacsa csőre töltve. Akvarell, papír, foltos, 34×45 cm 1830082
10091
332
Henczné jelzéssel :Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
1851913
10092
332
Herman jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
1800657
10093
332
Hermann jelzéssel: Glóbusz. Színezett rézkarc, papír, 18×13 cm
1606936
10094
332
40000
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×48 cm
1839618
10095
332
Herrer jelzéssel: Vízparti fák. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×18 cm 1839850
10096
332
Herrer jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
1761844
10097
332
Hénel Gusztáv (1887-1966): Tornác részlet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 44×59 cm
1839576
10098
332
Hincz jelzéssel: Fekvő akt.. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×41 cm
1851750
10099
332
Hincz jelzéssel: Tornász. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×29 cm
1853905
10100
332
9500
Hincz Gyula (1904-1986): Játékok. Rézkarc, papír, jelzett, 19×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF