Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Gyenes jelzéssel: A gitár. Szén, papír, 29×28 cm
10088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halmi jelzéssel: Donald kacsa csőre töltve. Akvarell, papír, foltos, 34×45 cm
10089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Henczné  jelzéssel :Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
10091.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herman jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
10092.

Rufpreis:
12 000 HUF

10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×48 cm
10094.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herrer jelzéssel: Vízparti fák. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×18 cm
10095.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herrer jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
10096.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hénel Gusztáv (1887-1966): Tornác részlet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 44×59 cm
10097.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hincz jelzéssel: Fekvő akt.. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×41 cm
10098.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hincz jelzéssel: Tornász. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×29 cm
10099.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Játékok. Rézkarc, papír, jelzett, 19×25 cm
10100.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF