Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1854076
10036
332
Angelo Corbetta (?- ): Elhagyva. Vegyes technika, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
1839816
10037
332
28000
1832380
10038
332
Czigány jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, 40×26 cm 1857242
10039
332
Czóbel jelzéssel: Korhadt fák. Olaj, farost, 23×27 cm 1851904
10040
332
Czóbel jelzéssel: Női akt. Olaj, farost, 83×59 cm 1852445
10041
332
Czóbel Béla (1883-1976): Nyakláncos. Rézkarc, papír, hagyatéki pecséttel, 12×9,5 cm 1856052
10042
332
Csavlek András (1942-): Korpusz. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm 1836622
10043
332
40000
Csikós András (1947-2006): Tanya, olaj, farost, jelzett, keretben, 41,5×67,5 cm 1840147
10044
332
7500
Cseh László (1914-1991): Zengővárkonyi faluvég, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 22,5×32,5 cm
1836615
10045
332
Csikós András (1947-2006): Önarckép, tus, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, kis sérüléssel, 28,5×17,5 cm 1832933
10046
332
Csohány Kálmán (1925-1980): Sebestyén. Rézkarc, papír, jelzett, 27×21 cm 1832868
10047
332
Csohány Kálmán (1925-1980): Férfi fákkal. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF