Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1856662
10012
332
Berecz jelzéssel: 5 db humoros rajz 1958-1960, vegyes technika, papír, 21,5×30 cm 1855959
10013
332
22000
Berény jelzéssel: Csendélet hegedűvel. Olaj, vászon, festék hibával, 100×80 cm 1814197
10014
332
Bernáth jelzéssel: Folyó part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×21 cm 1852251
10015
332
Bernáth jelzéssel: Kihalt táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×32 cm
1854345
10016
332
Biai-Föglein István (1905-1974): Tisztás a szigetcsúcson. Rézkarc, karton, jelzett, 24×29 cm 1852636
10017
332
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, karton, jelzett, keretben, 60×44 cm 1852574
10018
332
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, karton, jelzett, keretben, 55×38 cm 1750670
10019
332
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 12x16 cm 542360
10020
332
Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 53/100, papír, jelzett, 30x38 cm 1852868
10021
332
11000
Boem jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, 80×60 cm
1827064
10022
332
Bognár Árpád (1931-2004): Öregség, rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 17,5×29 cm 1854702
10023
332
Bojtor Károly (1933-1999): Régi gyár. Rézkarc, papír, jelzett, 15×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF