Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1857218
10063
332
Duray jelzéssel: Kis ház a dombtetőn. Olaj, vászon, foltos, 40×50 cm
1853970
10064
332
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Varró asszony. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm 1854583
10065
332
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Duna parti halász. Akvarell, papír, kopott, üvegezett keretben, 29×39 cm
1806836
10066
332
Elekfy Jenő (1895-1968): Ereszkedő uszály, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×31 cm
1856779
10067
332
Erdélyi Tibor Emlékeim. Olaj, farost. Jelzett. 19x14 cm. Fa keretben.25x35 cm 1765370
10068
332
Erdőssy Béla (1871-1928): Boci. Olaj, karton, jelzett, keretben, 33×44 cm
1829819
10069
332
Farkas jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 43×30 cm 1852277
10070
332
Farkas jelzéssel: Asztali csendélet. Tempera, papír, 50×70 cm
1754356
10071
332
Farsang Sándor (1945-): Szomorú csacsi. Szitanyomat, papír, jelzett, 29×21 cm 1480175
10072
332
Fábry jelzéssel: Este a lápánál. Pasztell, papír, sérült, 32×32 cm 1855734
10073
332
26000
Feith Károly (1930-): Tó vitorlásokkal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1857504
10074
332
Ferenczi Tiborné (?-?): Vázlat füzet főleg aktokkal. Akvarell, papír, kb 25 db, 28×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF