Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1806952
10024
332
Boldizsár István (1897-1984): Meleg nyár, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×31 cm 1806954
10025
332
Boldizsár István (1897-1984): Ház a vízparton, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10×22,5 cm 1859072
10026
332
8500
D. Borbély Gizella (1920-1994): Kerekeskút kakassal, pasztell, papír, jelzett, 50×35 cm 1837386
10027
332
1859432
10028
332
Bortnyik jelzéssel: Modern épület. Tus, papír, 11×22 cm 1757956
10029
332
Botár (Furdek) Edit (1930- 2014): Földeken (vázlat). (Államvizsgához) 1956. Akvarell-ceruza, hajtott papír, jelzett, kis szakadással, 40×53
1859392
10030
332
Bólyai Krisztina (?-): Vázlatfüzet ( 6db). Főleg pasztell, papír, 7×13-35×25 cm
1801946
10031
332
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm
1758047
10032
332
Buzás András (1943-):Házak. Olaj, papír, 19×28 cm
1758043
10033
332
Buzás András (1943-): Erdős táj. Olaj, papír, 19×28 cm
1851759
10034
332
Chistjakov (Tschistjakow) jelzéssel: Katonaportré 1917, olaj, vászon, 41,5×32,5 cm 1855851
10035
332
Conrad Gyula (1877-1959): Téli csend, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF