Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1758213
10126
332
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Ipoly. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×18 cm 1859524
10127
332
Komlós jelzéssel: Majorság. Színezett rézkarc, papír, 17×24 cm
1852207
10128
332
Kondor jelzéssel: Angyal a városban. Szén, papír, 31×21 cm 1821621
10129
332
Kopátsy jelzéssel: Caron magyar versenyló, olaj, vászon, fa keretben, 29×39 cm 1840018
10130
332
Korda jelzéssel: Háztetők. Akvarell, papír, kis szakadással, üvegezett keretben, 32×48 cm 1855894
10131
332
Kozma jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, apró szakadással, 38×54 cm 1813063
10132
332
Kozma Lajos (1884-1948): Álmodás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1806748
10133
332
Kórusz József (1927-2010): Vihar, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×36,5 cm 1852082
10134
332
2200
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi népviselet, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1852081
10135
332
2200
Kós Károly (1883-1977): Erdély, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1852083
10136
332
2200
Kós Károly (1883-1977): Erdély, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1854044
10137
332
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF