Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1831369
10138
332
Lőrincz Ferenc (?- ): Erdő tavaszelőn, pasztell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×17 cm
1831368
10139
332
Lőrincz Ferenc (?- ): Erdő télen, pasztell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×17 cm
1814866
10140
332
Lukovszky László (1922-1981): Tavasz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×31 cm 1854360
10141
332
Lunczer Anikó (1942- ): Csokor. Színes linómetszet, papír, jelzett, feltekerve, 34×21 cm 1641772
10143
332
Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm 1839845
10144
332
Martyn jelzéssel: Üvegplasztika (terv?). Filc, papír, üvegezett keretben, 16×12 cm
1853809
10145
332
Máger Ágnes (1944-): Falurészlet. Akvarell, karton, jelzett, 21×29 cm 1851883
10146
332
Márffy jelzéssel: Férfi portré. Tempera, papír-karton, 48×68 cm 1852084
10147
332
Márffy Ödön (1878-1959): Sárkány. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, sorszámozott, paszpartuban, 15x19 cm
1834340
10148
332
24000
Márffy Ödön (1878-1959): Csónakban (1920). Litográfia, papír, jelzett, 21,5×18 cm
1859736
10149
332
Márton Béla (1913-2007): Virág csendélet. Akvarell karton. Jelzett. 27x34 cm Üvegezett keretben. Hátoldalt a művész dedikálásával.
1849910
10150
332
Mátrai Vilmos (1877-1961): Táj. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 25x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF