Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sokalakos, pasztell, vászon, jelzett, 41×56 cm
10177.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

NSL jelzéssel: Kisded, ceruza-akvarell, papír kartonon, 15x16 cm
10178.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

NSL jelzéssel: Gondviselés, ceruza-akvarell, karton, 15x16 cm
10179.

Rufpreis:
2 000 HUF
27

10180.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

R van Olten (?-?): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 52×80 cm
10181.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Orbán jelzéssel: Körtés csendélet. Vegyes technika, vászon, 60×36 cm
10182.

Rufpreis:
8 000 HUF

Orosz jelzéssel: Sátrak a ház körül. Olaj, farost, keretben, 29×40 cm
10183.

Rufpreis:
5 000 HUF

Orosz István (1941-1999): Valahol bomba robbant. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 34×50 cm
10184.

Rufpreis:
3 000 HUF

Orosz István (1941-1999): Vágrét Pista fest. Vegyes technika, papír, jelzett, kis szakadással, gyűrött, 52×32 cm
10185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Orosz István (1941-1999): Lángban a hegyoldal. Vegyes technika, papír, jelzett, 34×50 cm
10186.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ónodi jelzéssel: Palackok. Olaj, vászon, 49×36 cm
10187.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pálfalviné Csasztka Ilona (?-?): Barátság ligete. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10188.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF