Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1859092
10177
332
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sokalakos, pasztell, vászon, jelzett, 41×56 cm
1852691
10178
332
NSL jelzéssel: Kisded, ceruza-akvarell, papír kartonon, 15x16 cm 1852688
10179
332
NSL jelzéssel: Gondviselés, ceruza-akvarell, karton, 15x16 cm 1574458
10180
332
30000
Nyáry Éva (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1832391
10181
332
120000
R van Olten (?-?): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 52×80 cm
1830094
10182
332
Orbán jelzéssel: Körtés csendélet. Vegyes technika, vászon, 60×36 cm
1851672
10183
332
Orosz jelzéssel: Sátrak a ház körül. Olaj, farost, keretben, 29×40 cm
1816325
10184
332
Orosz István (1941-1999): Valahol bomba robbant. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 34×50 cm 1816316
10185
332
Orosz István (1941-1999): Vágrét Pista fest. Vegyes technika, papír, jelzett, kis szakadással, gyűrött, 52×32 cm 1816322
10186
332
Orosz István (1941-1999): Lángban a hegyoldal. Vegyes technika, papír, jelzett, 34×50 cm 1851970
10187
332
Ónodi jelzéssel: Palackok. Olaj, vászon, 49×36 cm 1857520
10188
332
Pálfalviné Csasztka Ilona (?-?): Barátság ligete. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF