Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1791385
10273
332
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Hercules. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadással, 52×34 cm
1834389
10274
332
15000
Paul Wunderlich (1927-2010): Babérkoszorús akt, litográfia, papír, jelzés nélkül, 30,5×23,5 cm
1814835
10275
332
Adolphe Yvon (1817-1893) : Notre Dame. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×17 cm 1857345
10276
332
Zádor István (1882-1963): Búcsú Szigligeten, színezett rézkarc, papír, jelzett, 21,5×38,5 cm 1815125
10277
332
Zádor István (1882-1963): Halászat. Színezett rézkarc, karton, jelzett, paszpartuban, 35×21 cm 1856295
10278
332
Ziffer jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 82×68 cm
1829780
10279
332
Ziffer jelzéssel: Öreg úr székkel. Akvarell, papír, 40×29 cm 1851715
10280
332
Zorkóczy jelzéssel: Dombos táj. Olaj, karton, keretben, 20×31 cm 1839936
10281
332
Zórád jelzéssel: Bika. Tus, papír, 28×42 cm 1754162
10282
332
Zsoldos Nagy Illés (?-?): Halastó. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 20×31 cm 1834541
10283
332
Olvashatatlan jelzéssel: Aktok. Cinkográfia, papír, paszpartuban, 15,5×12,5 cm 1430005
10284
332
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF