Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1839625
10261
332
Vadász jelzéssel: Kikötött csónak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm
1854794
10262
332
Varga Nándor Lajos(1895-1978): Bocsor-malom Pápán. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm 1663869
10263
332
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
1853892
10264
332
4400
Vertel József (1922-1993): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1815202
10265
332
Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm
1839528
10266
332
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Tél táj. Színes litográfia , papír, jelzett, üvegezett keretben, 47×31 cm 1726536
10267
332
Vincze Győző (1925-2001): Dubrovnik, tus, papír, jelzett, 41,5×58,5 cm
1857268
10268
332
Viski jelzéssel: Kis pihenő a tanyán. Olaj, karton, keretben, 40×55 cm 1842153
10269
332
Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 32×18 cm 1606923
10270
332
24000
Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Asszonyok a pataknál. Akvarell, papír-karton, jelzett, 25×34 cm
1851922
10271
332
30000
Walker jelzéssel: Zsóké a lovon. Olaj, vászon, keretben, 31×41 cm
1834384
10272
332
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Kézfej tanulmány. Grafit, papír, jelzett, paszpartuban, 45×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF