Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1852222
10225
332
Szabó jelzéssel: Templom. Vegyes technika, farost, 36×30 cm
1851432
10226
332
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Kínai tó. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×52 cm
1851466
10227
332
Gy. Szabó Béla (1905-1985): A termereni tó. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×52 cm
1851463
10228
332
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Bethlen bástya. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52×44 cm 1853926
10229
332
14000
Szabó Vladimír (1905-1991): Budán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
1829436
10230
332
Szalay jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 29×20 cm
1851994
10231
332
Szalay jelzéssel: 2 db tus rajz, papír, 29×21 cm (2×) 1607209
10232
332
Szalzer István (?-): Növényválasztó. Olaj-pasztell, papír-farost, üvegezett keretben, 28×21 cm
1852799
10233
332
Szántó Piroska (1913-1999): Kecskelány. Tus, papír. Jelzett. 6x13 cm. Paszpartuban. 1853403
10234
332
40000
Szántó Piroska (1913-1998): Virágszirom. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 64×46 cm
1852244
10235
332
Szász jelzéssel: Szerelmesek. Tus, papír, üvegezett keretben, 17×11 cm 1851878
10236
332
1986 Szász Endre (1926-2003) jelzett rajza, 59. bélyegnapi FDC-n, bélyegekkel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF