Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1806813
10201
332
Remsey Jenő (1885-1970): Falusi házak, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×29,5 cm 1854366
10202
332
Réti Mátyás (1922-2002): Buda. Színes linó, papír, jelzett, 36×24 cm 1852091
10203
332
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 16x17 cm 1860077
10204
332
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Gyöngysoros lány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián,35×26 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1844368
10205
332
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitározó lány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1818045
10206
332
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1856180
10207
332
Román jelzéssel: Női porté.Vegyes technika, papír, 49×31 cm
1832377
10208
332
Rónai jelzéssel: Sétáló hölgy. Akvarell, papír, 42×31 cm
1851737
10209
332
Rudnay jelzéssel: Dombos táj. Olaj, falemez, keretben, 36×46 cm
1854062
10210
332
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas a pusztában. Rézkarc, papír, későbbi levonat, jelzés nélkül, 18×14 cm
1851660
10211
332
11000
Scheiber jelzéssel: Félakt. Pasztell, papír, 43×30 cm
1855825
10212
332
Scheiber jelzéssel: Kalapos alak. Szén, papír, gyűrődéssel, 39×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF