Sinkó Károly (1910 - 19679: Sopron. Tus, papír, Jelzett. 20x24 cm Üveg... https://www.darabanth.com/de/332-Fernauktion/332.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sinko-Karoly-1910-19679-Sopron-Tus-papir-Jelzett-20x24-cm-Uvegezett-keretben~II1856787
1856787
10215
332
Beschreibung: Sinkó Károly (1910 - 19679: Sopron. Tus, papír, Jelzett. 20x24 cm Üvegezett keretben.
: tánczos_gábor