Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 297

10173.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, olaj, karton, jelzés nélkül, fa keretben, 65×11 cm
10174.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nyergesi János (1923-1996): Esti utcarészlet, akvarell, papír, jelzett, 29×42 cm
10175.

Rufpreis:
12 000 HUF

Orbán jelzéssel: Körtés csendélet. Vegyes technika, vászon, 60×36 cm
10176.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Parádi Gabriella (1970-): 2 db divatterv, vegyes technika, papír, jelzett, 42x 59,5 cm
10177.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10178.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, 25,5×35 cm
10179.

Rufpreis:
2 400 HUF

Perlrott jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 32×23 cm
10180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Perlott jelzéssel: Sárga ház. Pasztell, papír, 46×31 cm
10181.

Rufpreis:
3 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Öregapó. Akvarell, papír, 41×28 cm
10182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Péterffy jelzéssel: Szamárfül. Festett selyemkép, üvegezett keretben, 12×17 cm
10183.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pittner jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, 28×31 cm
10184.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF