Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1641772
10147
330
14000
Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm
1785812
10148
330
Markovich jelzéssel: Fasor. Olaj, karton, 51×41 cm 1839845
10149
330
Martyn jelzéssel: Üvegplasztika (terv?). Filc, papír, üvegezett keretben, 16×12 cm
1843565
10150
330
Maurer Dóra (1934-): Finomítóüzem. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 1817444
10151
330
Márffy jelzéssel: Férfi portré. Tempera, papír-karton, 48×68 cm 1839829
10152
330
Márffy jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×45 cm 1839783
10153
330
Márffy Ödön (1878-1959): Sárkány. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×14 cm 1839921
10154
330
MCP jelzéssel: Pagoda. Akvarell, papír, 28×41 cm 1840014
10155
330
Mednyánszky jelzéssel: Házikó. Olaj, vászon, foltos, keretben, 66×51 cm 1785019
10156
330
Mednyánszky jelzéssel: Utcarészlet templommal. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 29×42 cm
1812661
10157
330
Mednyánszky jelzéssel: Áhítat. Ceruza, papír, keretben, 13×18 cm
1839466
10158
330
Mednyánszky jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, keretben, 28×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF