Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1840147
10049
330
Cseh László (1914-1991): Zengővárkonyi faluvég, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 22,5×32,5 cm
1840284
10050
330
7500
Csergezán Pál (1924-1996): Tanya, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/20), paszpartuban, 20,5×34 cm 1839775
10051
330
Csohány Kálmán (1925-1980): 2db karikatúra. Filc, papír, jelzett, 26x20, 28x20 cm
1840211
10052
330
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 30×23 cm
1826001
10053
330
Csóka István (1897-1989): Nő és a halál. Rézkarc, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, foltos, 29×37 cm
1843556
10054
330
Dézsi Éva (1929-): Tájkompozíció. Olaj, papír, jelzett, kartonon, 10x14 cm.
1832363
10055
330
Diósy jelzéssel: Házak a domboldalon. Tus, papír, apró szakadással, 24×32 cm
1840204
10056
330
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Boci. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, (hátoldalán rézkarc) 22×28 cm 1765370
10057
330
26000
1817343
10058
330
Ék jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 70×50 cm
1831085
10059
330
Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×48 cm 1690116
10060
330
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Nagyméretű rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben. Üveg törött. 50x60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF