Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1832286
10062
330
Farkasházy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, sérült keretben, 40×40 cm 1754356
10063
330
1800111
10064
330
Fényes Adolf (1867-1945): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 33×23 cm 1839825
10065
330
Fényes jelzéssel: Házudvar. Olaj, karton, keretben, 18×24 cm 1840141
10066
330
4400
Fett Jolán (1927-2007): Kompozíció, vegyes technika, papír, hátulján jelzett, 39×29 cm 1817466
10067
330
Fónyi jelzéssel: Félelem.Szén-pasztell, papír, 61×36 cm
1839637
10068
330
Fried jelzéssel: Csellózó lány. Tempera, papír, üvegezett keretben, 23×14 cm 1799361
10069
330
4600
Gál János (1894-1976): Élet az udvarban. Akvarell, papír, jelzett, 21×29 cm
1841590
10070
330
Gombár Judit (1937-2016): Jellmez tevek ( 3db). Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 29×20 cm (3×) 1833960
10071
330
Gulyás László (1960-): Lovak. Rézkarc (4/100), papír, üvegezett fa keretben, jelzett, 7×9 cm 1833970
10072
330
Gulyás László (1960-): Matyi. Rézkarc (9/100), papír, üvegezett fa keretben, jelzett, 8x7 cm 1839941
10073
330
Hajós jelzéssel: Házudvar. Olaj, farost, sérült, 33×41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF