Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1801953
10036
330
Bólyai Krisztina (?-): Csábító tekintet. Olaj, vászon, sérült, 90×70 cm 1842282
10037
330
Bordás Ferenc (1911-1982): Szabadság-híd. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1752730
10038
330
60000
Boromisza Tibor (1880-1960): Az ősi hazáéért.(A m. Kir. Varasdi 10-dik huszár ezrednek. 1898...1938.) Vegyes technika, papír, jelzett, 32×20 cm 1840152
10039
330
Boross Géza (1908-1971): Siófok, rézkarc, karton, jelzett, 30×37 cm 1757956
10040
330
1777595
10041
330
Botár (Furdek) Edit (1930- 2014): Körösi Csoma Sándor útján. Akvarell, papír, hajtott, kis szakadással, 70×50 cm 1758043
10042
330
Buzás András (1943-): Erdős táj. Olaj, papír, 19×28 cm
1758047
10043
330
Buzás András (1943-):Házak. Olaj, papír, 19×28 cm
1798357
10044
330
24000
Mike Carroll (?-): Vadkacsák. Olaj, vászon, jelzett, 61×91 cm 1839931
10045
330
Czene jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 28×20 cm 1832380
10046
330
Czigány jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, 40×26 cm
1839816
10048
330
36000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF