Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1840274
330
14000
Aknay János (1949- ): Ékek és ellensúlyok, filc, papír, jelzett, paszpartuban, 15×20 cm
1816460
10001
330
11000
Almásy jelzéssel: Női arc. Akvarell, papír, hajtott, üvegezett keretben, 55×70 cm
1829783
10002
330
Anna jelzéssel: Női fej. Szén, papír, 42×29 cm
1840139
10003
330
8500
Antal Irén (1903-1999): Dunaparton, akvarell, papír, jelzett, 32,5×38 cm 1843428
10004
330
Anyu jelzéssel: Német juhász. Festett selyemkép, üvegezett keretben, 40×30 cm
1754132
10005
330
Robert Aust (?-?): Franz Schubert. Rézkarc, papír, jelzett, 16×11 cm 1815176
10006
330
2200
Ács László (?-): Havas hegyoldal. Rézkarc, papír, jelzett, 11×17,5 cm
1825702
10007
330
Ámos jelzéssel: Szent család. Vegyes technika, vászon, üvegezett keretben, 49×36 cm
1635566
10008
330
Ágotha Géza (1891-): Hajóvontatás. Akvarell (foltos), papír, jelzett, 30×21 cm 1840156
10009
330
Ágotha Margit (1938-2015 ): Mézes kalácsos. Színes fametszet, papír, jelzett, 17×21 cm
1839942
10010
330
Balázs jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, 50×70 cm
1839930
10011
330
Balázs jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, 42×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF