Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1839872
10012
330
Bálint jelzéssel: Hétköznapok. Vegyes technika, papír, 23×33 cm 1812646
10013
330
Bálint jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, 24×37 cm
1813339
10014
330
Bálint jelzéssel: Kompzicio. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×27 cm 1841750
10015
330
40000
Balla József (1910-1991): Parkban. Olaj, vászon, festék hibákkal, jelzett, faragott fa keretben, 70×60 cm 1840266
10016
330
Barczi Pál (1933-2003): Ablakban, rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/20), 24×30 cm
1840262
10017
330
Barczi Pál (1933-2003): Biciklisek, rézkarc, papír, jelzett, 20×23 cm 1839858
10018
330
Basch jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 42×30 cm 1843928
10019
330
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus grafika. Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton (Das Gerüch), 17x18 cm 1840489
10020
330
Eugene Bejrot (1867-1931): Szajna part horgásszal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 18×14 cm
1815074
10021
330
Berda Ernő (1914-1961): Mészárlás, linó, papír, jelzett a linón, 21×26 cm
1624110
10022
330
K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm 1812273
10023
330
Berény jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 58×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF