Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1654570
10110
330
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 14,5x10 cm
1654576
10111
330
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16,5x10 cm
1654236
10112
330
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16x10 cm
1815043
10113
330
Kass János (1927-2010): Hermann Boerhaave rézkarc-papír, kis szériás emléklapon 15x21 cm 1817504
10114
330
Kass jelzéssel :Férfi fej. Szén, papír, 29×21 cm
1839876
10115
330
Kass jelzéssel: Honfoglalók. Vegyes technika, papír, 28×48 cm 1839865
10116
330
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 23,5×22 cm 1832341
10117
330
Kató jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, 30×43 cm 1840431
10118
330
Katona jelzéssel: Hóesés, vegyes technika, papír, foltos, üvegezett fa keretben, 19,5×25 cm 1840429
10119
330
Katona jelzéssel: Téli napsütés, vegyes technika, papír, foltos, üvegezett fa keretben, 19,5×25 cm
1839344
10120
330
14000
Katona jelzéssel: Erdei házak holdfényben. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×52 cm
1842606
10121
330
Kádas István (1941-): Puskás Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 18,5x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF