Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1713131
10086
330
8500
Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm 1839839
10087
330
Illés jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×29 cm 1840016
10088
330
Illés jelzéssel: Kúria a birtokkal. Szén, papír, 24×59 cm 1813318
10089
330
Ilosvai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült, 50×34 cm 1849567
10090
330
30000
Innocent Ferenc (1859-1934): Múzsa. Olaj, karton (restaurált), jelzett, 36×45 cm
1842149
10091
330
Iványi jelzéssel: Tó part. Olaj, vászon-fa lemez, 26×40 cm 1814208
10092
330
Jándi jelzéssel: Orgia. pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×53 cm
1840264
10093
330
5500
Józsa János (1936-2016): Szüleim. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1840196
10094
330
Józsa János (1936- ): Tavasz. Linó, papír, jelzett, 21×39 cm 1654227
10095
330
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16,5x10 cm
1654222
10096
330
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 17x10,5 cm
1654206
10097
330
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF