Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1734857
10185
330
Porkoláb Sándor (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 24×21 cm
1839463
10186
330
Pólya jelzéssel: Utca szélmalommal. Olaj, vászon, keretben, 64×44 cm 1743914
10187
330
1840396
10188
330
Remsey Jenő (1885-1970): Csatakos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
1735122
10189
330
Rékassy Csaba (1937-1989): Táncsics Mihály. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm 1775947
10190
330
Révész Imre (1859-1945): Ima étkezés előtt, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48,5×38,5 cm 1818045
10191
330
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1844368
10192
330
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitározó lány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1822268
10193
330
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 16x17 cm
1813344
10194
330
Róna jelzéssel: Huszárok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 60×84 cm
1832377
10195
330
Rónai jelzéssel: Sétáló hölgy. Akvarell, papír, 42×31 cm
1839619
10196
330
Rónai jelzéssel: Szakállas férfi portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, szakadásokkal, 24×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF