Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1732028
10281
330
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos nő színes tájban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
1745927
10282
330
1735959
10283
330
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db festmény: Sütő András Erdélyben, Vietnami kolostor szerzetese, Balaton festője, olaj, farost, 24x15 és 30x21 cm közti méretben 1799317
10284
330
Heves megyei épületek. 9 db rézkarc, jelzett, albumban, 9,5×13 cm
1842164
10285
330
Jelzés nélkül: 3 db pornográf grafika, vegyes technika, papír, 23,5×17 cm 1839836
10286
330
Jelzés nélkül: Akt. Cinkográfia, papír, paszpartuban, 15,5×12,5 cm 1798379
10287
330
Jelzés nélkül: Pecázó. Olaj, vászon, keretben, 45×80 cm
1830767
10288
330
Jelzés nélkül: Kilátás a Gellérthegyről. Rézkarc, papír, 6×13 cm
1826011
10289
330
cca 1946 Jelzés nélkül: I. kerületi dolgozók belépnek az MDP-be. Politikai karikatúra. 15x20 cm
1829530
10290
330
Jelzés nélkül: Házrészlet. Akvarell, papír, szakadt, 29×43 cm 1829474
10291
330
Jelzés nélkül: Erdei álom. Akvarell, papír,szakadt, 29×41 cm 1829470
10292
330
Jelzés nélkül: Faluszélen. Akvarell, papír, 30×44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF