Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1711877
10269
330
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, keretben, 26×17 cm 1733489
10270
330
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció . Színes rézkarc, papír, 15×14 cm 1800674
10271
330
Olvashatatlan jelzéssel: Vezér. Színes rézkarc, papír, 13,5×8 cm 1830336
10272
330
Olvashatatlan jelzéssel: 23. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás. Rézkarc, papír, 6×10 cm
1840789
10273
330
Olvashatatlan jelzéssel: Kilátó a távoli hegytetőn, olaj, farost, keretben, 40×80 cm 1840194
10274
330
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerpart, színezett rézkarc, papír, 35,5×46 cm
1840271
10275
330
Olvashatatlan jelzéssel: Tüzes metropolisz, olaj, papír, paszpartuban, 25×20 cm
1827148
10276
330
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Buda, rézkarc, papír, 29×39 cm 1831217
10277
330
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Magyar nemes, rézkarc, papír, paszpartuban, 15,5×6 cm
1815209
10278
330
Olvashatatlan jelzéssel: Téli falurészlet. Rézkarc, papír, 21×23 cm
1831376
10279
330
Olvashatatlan jelzéssel: Kilátás termosszal, akvarell, papír, 43,5×30,5 cm
1775948
10280
330
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF