Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1813452
10257
330
Zombor jelzéssel: Békásy szoros. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×20 1814203
10258
330
Zorkóczy jelzéssel: Viskó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×40 cm
1798197
10259
330
Zorkóczy jelzéssel: Hattyúk a tavon. Vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×50 cm
1839936
10260
330
Zórád jelzéssel: Bika. Tus, papír, 28×42 cm
1840809
10261
330
14000
Zsigmond Béla (?-1945 k.): Piacnap, olaj, vászon, jelzett, 56,5×76,5 cm 1839768
10262
330
Zsille Győző (1925-): Havas táj rézkarc, papír, jelzett, 19x23 cm
1754162
10263
330
Zsoldos Nagy Illés (?-?): Halastó. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 20×31 cm
1839316
10264
330
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rohamsisakkal. Olaj, karton, keretben, 33×47 cm
1841596
10265
330
Olvashatatlan jelzéssel: Tavasz. Tus, papír, jelzett, üveg keretben, 30×40 cm 1843196
10266
330
Olvashatatlan jelzéssel: Őrtorony. Ceruza, papír, üvegezett keretben, d:18 cm 1670274
10267
330
1724078
10268
330
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF