Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1812294
10233
330
Szőnyi jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, 59×42 cm
1832365
10234
330
Szőnyi jelzéssel: Udvar. Tus, papír, 28×20 cm 1839880
10235
330
Szőnyi jelzéssel: Széken ülő idős asszony. Akvarell, papír, 37×28 cm 1840398
10236
330
Szőnyi István (1894-1928): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×31 cm 1754512
10237
330
Szőnyi Jenő (1902-?): Urbán Ernő (1918-1974) költő. Filc, papír, jelzett, 13×14 cm
1839940
10238
330
Telepy jelzéssel: Siklós. Akvarell, papír, 24×32 cm
1817506
10239
330
TM jelzéssel: 2 db grafika, szén, papír, 28×19-32×24 cm 1831022
10240
330
Tuka László (1924-2007): Távoli csúcsok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×27 cm
1812418
10241
330
Uitz jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 68×42 cm
1779388
10242
330
28000
Ujváry Ignác (1860-1927): Női alak tájban. Olaj, karton, jelzett, keretben, 34×49 cm
1839625
10243
330
Vadász jelzéssel: Kikötött csónak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm
1841790
10244
330
24000
Vajda Miklós (1928-): Itatás. Olaj, vászon, jelzett, faragott fa keretben, 35×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF