Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1840246
10209
330
Somlai Vilma (1938-2007): Téli Szigliget, linó, papír, jelzett, 20×22 cm 1840239
10210
330
Somlai Vilma (1938-2007): Tavasz, linó, papír, jelzett, 22×20 cm 1840292
10211
330
Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet, színes linó, papír, jelzett, számozott (33/100) 29×39 cm 1840290
10212
330
Somlai Vilma (1938-2007): Magnólia, színes linó, papír, jelzett, 52×43 cm 1840291
10213
330
Somlai Vilma (1938-2007): Nyárutó, linó, papír, jelzett, 52×43 cm 1840125
10214
330
4400
Somlai Vilma (1938-2007): Orgonás csendélet, olaj, farost, hátulján jelzett, fa keretben, 40×50 cm 1840118
10215
330
4400
Somlai Vilma (1938-2007): Bögrés csendélet, olaj, farost, hátulján jelzett, fa keretben, 18×23 cm 1737232
10216
330
Carl Strauss (1873-1957): Waldhaus Flims. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, gyűrődéssel, üvegezett keretben 20×30 cm 1755808
10217
330
24000
1720481
10218
330
Szabó jelzéssel: X, szerigráfia, papír, számozott (17/30), 42×59 cm 1812402
10219
330
Szabó jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 59×42 cm
1817299
10220
330
Szabó jelzéssel: Férfi portré. Akvarell-.tus, papír, 27×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF