Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1825706
10197
330
Rudnay jelzéssel: Dombos táj. Olaj, papír, üvegezett keretben, 35×47 cm 1815116
10198
330
Gy. Sándor József (1887-1936): Templomból jövők. Rézkarc, papír, jelezett, 14,5×11 cm 1843850
10199
330
Scheiber jelzéssel: Konflis, pasztell, papír, 26×37 cm 1829734
10200
330
Scheiber jelzéssel: Hölgy fátyollal. Szén, papír, 43×30 cm 1829429
10201
330
Scheiber jelzéssel: Lokomotív, pasztell, papír, 30×42 cm 1844725
10202
330
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Öböl. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 1634756
10203
330
Scholler Rezső (1882-?): Jáki templom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm 1799378
10204
330
1705139
10205
330
Sidó Géza (?-?): Magnólia. Akvarell, papír, üvegezett keretben, foltos, 30×20 cm
1705133
10206
330
Sidó Géza (?-?): Rózsaszál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, foltos, 24×29 cm
1663847
10207
330
Somlai Vilma (1938-2007): Dunai kikötő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×27 cm 1840243
10208
330
Somlai Vilma (1938-2007): Lent már esik, linó, papír, jelzett, 22×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF