Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1841796
10245
330
24000
Vajda Miklós (1928-): Falusi utca. Olaj, vászon, jelzett, faragott fa keretben, 35×45 cm 1839862
10246
330
Vasarely jelzéssel: Kompozíció. Kollázs, papír, 15×13 cm 1663869
10247
330
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
1815202
10248
330
Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm
1839528
10249
330
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Tél táj. Színes litográfia , papír, jelzett, üvegezett keretben, 47×31 cm
1726536
10250
330
1842153
10251
330
Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 32×18 cm
1844283
10252
330
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Épületdísz tanulmány 1865. Grafit, papír, jelzett, paszpartuban, 28×39 cm 1840492
10253
330
Würtz Ádám (1927-1994): Tisza part. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×39 cm 1815125
10254
330
Zádor István (1882-1963): Halászat. Színezett rézkarc, karton, jelzett, paszpartuban, 35×21 cm
1813430
10255
330
Ziffer jelzéssel: Férfi portré. Tempera, falemez, keretben, 78×48 cm 1829780
10256
330
Ziffer jelzéssel: Öreg úr székkel. Akvarell, papír, 40×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF