Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1832389
10221
330
Szabó jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, 55×39 cm
1839771
10222
330
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): 2 db vázlat. Ceruza, tus, papír. 18x27, 16x12 cm
1839773
10223
330
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): 2 db vázlat. Ceruza, papír. 26x12 cm
1814239
10224
330
Szalay jelzéssel: 2 db Női fej. Tus, papír, 17×12 és 24×20 cm 1829436
10225
330
Szalay jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 29×20 cm
1817315
10226
330
Szántó jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 29×25 cm
1839854
10227
330
Szász jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 10×11 cm 1844660
10228
330
Szász Endre (1926-2003): Női arc. (Emese). Szitanyomat, sorszámozott, jelzett, 40×35 cm 1840128
10229
330
Szeift Béla (1944-2012): Tájkép, vegyes technika, papír, jelzett, 30×40 cm
1840127
10230
330
6500
Szeift Béla (1944-2012): Baci, vegyes technika, papír, jelzett, 33×26,5 cm 1840710
10231
330
Szenes Fülöp (1863-1944): Leány portré. Olaj, vászon, festék hibákkal, fa lemez, 69×49 cm 1799209
10232
330
Szőnyi jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 49×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF