Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1844292
10122
330
Kiss Terézia (1928- ): Margaréta, Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 40×29 cm 1832386
10123
330
Kokas jelzéssel: Piros fa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×43 cm 1780459
10124
330
Kolozsváry Sándor (1896-1944): Anyák. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, utólagos jelzéssel, 18x12 cm
1758213
10125
330
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Ipoly. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×18 cm
1844251
10126
330
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Szüret. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×23 cm 1706673
10127
330
Koncz Eta (?-2016): Virág. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×15 cm
1839870
10128
330
Kondor Béla (1931-1972): Rabszolgák. Fametszet, papír, paszpartuban, 13,5×11 cm
1840018
10130
330
Korda jelzéssel: Háztetők. Akvarell, papír, kis szakadással, üvegezett keretben, 32×48 cm
1842278
10131
330
Kórusz József (1927-2010): Dunakanyar vonattal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1839630
10132
330
Koszkol jelzéssel: Vízparti fák. Akvarell, papír, 19×24 cm 1814200
10133
330
Koszkol jelzéssel: Pihenő a pálmafáknál. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm 1832295
10134
330
Koszta jelzéssel: Férfi portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF