Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1814197
10024
330
Bernáth jelzéssel: Folyó part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×21 cm
1831027
10025
330
Bencze Klári (1925 -) : Kócos délia. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×24 cm
1799363
10026
330
Bencze László (1907-1992): Kisőrs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1750670
10027
330
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 12x16 cm
543323
10028
330
Blahos Rudolf (1917-1986): Hajnalodik, akvarell, papír, jelzett, 35×22 cm 1799345
10029
330
Blahos Rudolf (1917-1986): Tisza-part, rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39 cm 542360
10030
330
Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 53/100, papír, jelzett, 30x38 cm
1827064
10031
330
Bognár Árpád (1931-2004): Öregség, rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 17,5×29 cm
1839821
10032
330
Bornemissza jelzéssel: Park. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×27 cm 1814298
10033
330
Bólyai Krisztina (?-): Csábító tekintet II. Olaj, vászon, 70×60 cm 1812137
10034
330
Bólyai Krisztina (?-): Csábító tekintet II. Olaj, vászon, 60×70 cm 1801946
10035
330
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF