Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1718608
10074
330
Halmi jelzéssel: Donald kacsa csőre töltve. Akvarell, papír, foltos, 34×45 cm
1815191
10075
330
6500
Heller Andor (1904-?): Fáradtan. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×24 cm 1830082
10076
330
22000
Henczné jelzéssel :Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
1827154
10077
330
Herman Lipót (1884-1972): Balaton, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28,5×35 cm 1800657
10078
330
1822256
10079
330
Herman Lipót (1884-1972): Asztaltársaság, papír, ofszet, jelzés a nyomaton, 28,5×23,5 cm 1802464
10080
330
Hermann Lipót (1884-1972): Erdőben, papír, ofszet, jelzés nélkül, 28,5×23,5 cm
1839618
10081
330
Herrer jelzéssel: Vízparti fák. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×18 cm
1839850
10082
330
Herrer jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
1761844
10083
330
26000
Hénel Gusztáv (1887-1966): Tornác részlet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 44×59 cm
1839576
10084
330
Hincz jelzéssel: Fekvő akt.. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×41 cm
1775929
10085
330
Hollósy jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24,5×34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF