Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1829749
10159
330
Medveczky jelzéssel: Babérkoszorús férfi fej. Akvarell-tus, papír, 29×20 cm 1840457
10160
330
Ludwig Michalek (1859-1942): Asszony bottal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 19×13 cm
1827093
10163
330
4600
Molnár Gabriella (1940- ): Rondella, rézkarc, papír, jelzett, számozott (61/100), 20,5×29,5 cm
1822240
10164
330
Molnár C. Pál (1894-1981): Mit csinálsz? Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1822235
10165
330
Nagy jelzéssel: Érzelmek iskolája. Ceruza, papír. Jelzett. 60x40 cm 1817243
10166
330
Nagy jelzéssel: Magányos fa. Olaj, farost, keretben, 13×60 cm 1816441
10167
330
11000
Nagy jelzéssel: Kiégett tanya. Szén, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
1839946
10168
330
Nagy jelzéssel: Vázlat rajz. Tus-ceruza, 27×40 cm
1827086
10169
330
3200
Nagy jelzéssel: Filodendron pillangóval, rézkarc, papír, paszpartuban, 20×11 cm
1839660
10170
330
Nemes jelzéssel: Utcarészlet, papír, üvegezett keretben, 27×23 cm 1839698
10171
330
Neogrády jelzéssel: Faluhatár. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×27 cm
1425051
10172
330
Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF