Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Nagyméretű rézkarc, papír, je... https://www.darabanth.com/de/330-Fernauktion/330.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Elesdy-Istvan-1912-1987-Halaszbastya-Nagymeretu-rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-kere~II1690116
1690116
10060
330
Beschreibung: Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Nagyméretű rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben. Üveg törött. 50x60 cm
: ttg