Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1651658
10168
310
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Tigris, olaj, karton, jelzett, 50×50 cm
1693937
10169
310
Orbán jelzéssel: Ülő akt. Olaj, farost, 60×40 cm
1689412
10170
310
Ősz Dénes (1915-1980): Tavasz, színezett rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39 cm
1689401
10171
310
Palkó József (1919-2004): Kecskeméti Leninváros, linó, papír, jelzett, 20×30 cm
1669539
10172
310
Pap jelzéssel: Gémeskút az udvarban. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
1692342
10173
310
4400
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Rézkarc, papír, jelzett, 24×32 cm
1688411
10174
310
Paulovits Pál (1892-1975): Vihar után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 31×44 cm
1691546
10175
310
Pekáry jelzéssel: 5 kollázs, 33×14 cm (5×) 1693831
10176
310
Perlrott jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×38 cm
1640361
10177
310
14000
Petrilla István (1935-2000): Mosolygó lány. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, keretben, 10×10 cm
1664288
10178
310
Péger József (1947-): Napnyugta. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 56×37 cm
1668806
10179
310
4600
Piets jelzéssel: Francia táj, olaj, vászon, fa keretben, 38,5×28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF