Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Tigris, olaj, karton, jelzett, 50×50 cm
10168.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Orbán jelzéssel: Ülő akt. Olaj, farost, 60×40 cm
10169.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Tavasz, színezett rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39 cm
10170.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Palkó József (1919-2004): Kecskeméti Leninváros, linó, papír, jelzett, 20×30 cm
10171.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pap jelzéssel: Gémeskút az udvarban. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
10172.

Rufpreis:
2 800 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Rézkarc, papír, jelzett, 24×32 cm
10173.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Paulovits Pál (1892-1975): Vihar után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 31×44 cm
10174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pekáry jelzéssel: 5 kollázs, 33×14 cm (5×)
10175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×38 cm
10176.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petrilla István (1935-2000): Mosolygó lány. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, keretben, 10×10 cm
10177.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Péger József (1947-): Napnyugta. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 56×37 cm
10178.

Rufpreis:
4 000 HUF

Piets jelzéssel: Francia táj, olaj, vászon, fa keretben, 38,5×28,5 cm
10179.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF