Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1562836
10144
310
1635649
10145
310
1915 Márton Ferenc (1884-1940): Rohamozó lovas. Ceruza. papír, jelzett- 31x29 cm 1693732
10146
310
MCP jelzéssel: Házak között. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×19 cm
1689194
10147
310
Mednyánszky jelzéssel: Vonuló katonák. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 29×44 cm
1689035
10148
310
Mednyánszky jelzéssel: Katonák a lövészárokban. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×30 cm 1642864
10149
310
Medveczky jelzéssel: Téli örömök. Olaj, farost, 68×71 cm
1413237
10150
310
1641460
10151
310
Mikola jelzéssel: Szénabálák. Olaj, farost, keretben, 29×41 cm
1691989
10152
310
Miklósi jelzéssel: Téli erdő. Vegyes technika, papír, 18×24 cm 1687619
10153
310
14000
Miklós jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, keretben, 25×33 cm
1594656
10154
310
1654044
10155
310
4600
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 34×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF