Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Molnár jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Gouache, papír, foltos, 39×48 cm
10156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, keretben, 20x10 cm
10157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Béla (1913-): Tisztás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×41 cm
10158.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 17×14 cm
10159.

Rufpreis:
2 000 HUF

H. Mummkunz jelzéssel: Tengerparti sziklaorom. Olaj, vászon, jelzett. Keretben. 35x60 cm
10160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Müller jelzéssel: Fő tér. Ceruza, papír, 25×35 cm
10161.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy könyv tétel. Egy tömött banánosládányi vegyes, nagyrészt háború előtti könyv
10162.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy jelzéssel: Női akt háttal. Akvarell, papír, 35×25 cm
10163.

Rufpreis:
4 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Patak. Olaj, vászon, javított, üvegezett keretben, 52×70 cm
10164.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Németh jelzéssel: Falusi ház, olaj, farost, festék lepattanással, 13×18 cm
10165.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
10166.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): A Galaktika sorozatból, olaj, farost, hátulján feliratozva, 41×41 cm
10167.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF