Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691578
10156
310
Molnár jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Gouache, papír, foltos, 39×48 cm
1672315
10157
310
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, keretben, 20x10 cm 1691403
10158
310
Molnár Béla (1913-): Tisztás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×41 cm
1688585
10159
310
Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelés, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 17×14 cm 1691175
10160
310
H. Mummkunz jelzéssel: Tengerparti sziklaorom. Olaj, vászon, jelzett. Keretben. 35x60 cm 1692352
10161
310
Müller jelzéssel: Fő tér. Ceruza, papír, 25×35 cm 1689690
10162
310
Nagy könyv tétel. Egy tömött banánosládányi vegyes, nagyrészt háború előtti könyv 1688707
10163
310
Nagy jelzéssel: Női akt háttal. Akvarell, papír, 35×25 cm 1693945
10164
310
11000
Neogrády jelzéssel: Patak. Olaj, vászon, javított, üvegezett keretben, 52×70 cm
1689390
10165
310
11000
Németh jelzéssel: Falusi ház, olaj, farost, festék lepattanással, 13×18 cm
1425051
10166
310
Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
1651648
10167
310
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): A Galaktika sorozatból, olaj, farost, hátulján feliratozva, 41×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF