Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

A. Varga Imre (1953- ): Absztrakt kompozíció, akril, farost, 34,5×24,5 cm
10252.

Rufpreis:
8 000 HUF

10253.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vass jelzéssel: Szénaboglyák, olaj, fa, 95×70 cm
10254.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vaszary jelzéssel: Tengerparton, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 33×42 cm
10255.

Rufpreis:
8 000 HUF

10256.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vertel József (1922-1993): Dömös. Rézkarc, papír, jelzett, 18x6 cm.
10257.

Rufpreis:
3 000 HUF

Veszprémi Endre (1925- ): Budapest látképe a Rózsadombról. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10258.

Rufpreis:
5 000 HUF

Végh András (1940-): Két ablak. Olaj, farost, jelzett, 80×60 cm
10259.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Vilhelm jelzéssel: Kompozíció. Olaj, falemez, 44×34 cm
10260.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vojnits Richárd (1942-): Nagyvárosi forgatag. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×70 cm
10261.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vörös jelzéssel: Sárga házak. Olaj, karton, kertben, 47×75 cm
10262.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Kocsmában. Akvarell, papír-karton, jelzett, 22x15 cm Jó fa keretben. Enyhén foltos
10263.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF