Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1689200
10228
310
Szeift Béla (1944-2012): Ünnepi szobor, vegyes technika, karton, jelzett, 29,5x22 cm 1689219
10229
310
Szeift Béla (1944-2012): Fenyegető május, akvarell, karton, jelzett, 33,5x27,5 cm 1689230
10230
310
Szeift Béla (1944-2012): Értékes gyöngysor, vegyes technika, karton, jelzett, 31x44 cm 1689225
10231
310
Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, üvegezett keretben, 41×32 cm
1689092
10232
310
Szepesi jelzéssel: Alpesi táj. Gouache, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm
1652279
10233
310
Szervánszky Jenő (1906-2005): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×24 cm
1659110
10234
310
Szeszi jelzéssel: Női akt, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 61,5×44 cm
1657892
10235
310
Szécsi Katalin (1955-): Fehér liliomok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×58 cm 1663510
10236
310
15000
Szigli László (1946-2014): Orgia. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×100 cm 1691575
10237
310
Szin jelzéssel: Almás csendélet. Akvarell, papír, 26×37 cm
1634882
10238
310
11000
Szobotka Imre (1890-1961) : Répatörők. Rézkarc,foltos, papír, jelzett (halványan), 8×13 cm
1689223
10239
310
Szőke jelzéssel: Poni portré. Olaj, vászon, keretben, 23×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF