Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1625433
10216
310
Sugár jelzéssel: Lány pipacsok között. Olaj, farost. Jelzett. 49x50 cm
1626008
10217
310
Szabó Zoltán (1929-2014): Stromfeld Aurél portréja, pasztell, papír, jelzett, kis sérüléssel, 78×57 cm
1689392
10218
310
Szalai jelzéssel: Tehénkék, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 11,5×18,5 cm
1630183
10219
310
Szántó jelzéssel: Teremtés. Vegyes technika, papír, 64×45 cm
1691505
10220
310
Szántó jelzéssel: Mese város. Vegyes technika, papír-karton, 31×23 cm
1691326
10221
310
Szász jelzéssel: Arcok II. Tus, papír, 17×12 cm 1691328
10222
310
Szász jelzéssel: Figyelő szemek. Tus, papír, foltos, 17×10 cm 1690438
10223
310
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, kis szakadással, 55x45 cm
1690441
10224
310
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, kis szakadással, 58x44 cm
1689238
10225
310
Szeift Béla (1944-2012): Esztétikus létrák, akvarell, farost, jelzett, 18x24 cm 1689171
10226
310
Szeift Béla (1944-2012): Tüskés világ, akvarell, papír, jelzett, 28x30 cm 1689184
10227
310
Szeift Béla (1944-2012): Összenőve, vegyes technika, papír, jelzett, 29,5x42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF