Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Sugár jelzéssel: Lány pipacsok között. Olaj, farost. Jelzett. 49x50 cm
10216.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabó Zoltán (1929-2014): Stromfeld Aurél portréja, pasztell, papír, jelzett, kis sérüléssel, 78×57 cm
10217.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szalai jelzéssel: Tehénkék, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 11,5×18,5 cm
10218.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó jelzéssel: Teremtés. Vegyes technika, papír, 64×45 cm
10219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó jelzéssel: Mese város. Vegyes technika, papír-karton,  31×23 cm
10220.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok II. Tus, papír, 17×12 cm
10221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szász jelzéssel: Figyelő szemek. Tus, papír, foltos, 17×10 cm
10222.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, kis szakadással, 55x45 cm
10223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, kis szakadással, 58x44 cm
10224.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Esztétikus létrák, akvarell, farost, jelzett, 18x24 cm
10225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Tüskés világ, akvarell, papír, jelzett, 28x30 cm
10226.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Összenőve, vegyes technika, papír, jelzett, 29,5x42 cm
10227.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF