Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1653661
10264
310
Zajki György (?-): Őzike. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm 1664235
10265
310
Zana jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 60×100 cm
1657300
10266
310
22000
Zádor jelzéssel: Margit hídi napozók. Olaj, falemez, keretben, 40×60 cm
1689422
10267
310
Zádor István (1882-1963): Lánchíd, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×48 cm 1689419
10268
310
4400
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm
1688490
10269
310
Zádor István (1882-1963): Budavár. Színezett rézkarc, karton, jelzett, paszpartuban, 25×48 cm 1693918
10270
310
Ziffer jelzéssel: A festő. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×40 cm
1625439
10271
310
11000
Zillich Pál (?-?): Városrészlet. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
1628563
10272
310
Zórád jelzéssel: TIszta udvar, rendes ház, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 13×10 cm
1689101
10273
310
Zórkoczy jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, keretben, 22×26 cm
1693941
10274
310
Zorkóczy jelzéssel: Magányos házikó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm
1641360
10275
310
Zorkóczy jelzéssel: Tóparti fák. Akril, papír, felcsavarva, 40×48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF