Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Zajki György (?-): Őzike. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
10264.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zana jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 60×100 cm
10265.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zádor jelzéssel: Margit hídi napozók. Olaj, falemez, keretben, 40×60 cm
10266.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zádor István (1882-1963): Lánchíd, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×48 cm
10267.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm
10268.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Zádor István (1882-1963): Budavár. Színezett rézkarc, karton, jelzett, paszpartuban, 25×48 cm
10269.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ziffer jelzéssel: A festő. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×40 cm
10270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zillich Pál (?-?): Városrészlet. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
10271.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zórád jelzéssel: TIszta udvar, rendes ház, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 13×10 cm
10272.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zórkoczy jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, keretben, 22×26 cm
10273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Magányos házikó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm
10274.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Tóparti fák. Akril, papír, felcsavarva, 40×48 cm
10275.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF